Wesela

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Organizacja tak ważnej imprezy, jaką jest wesele wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dołożymy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się szczególnie oraz wspominał Państwa wesele przez długie lata.

Zajazd Kasztelan Wiski to doskonałe miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatycznych wnętrzach wzorowanych na stylu średniowiecznych zamków organizujemy przyjęcia weselne już od kilkunastu lat.

Doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia, ściśle dostosowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań. Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Sala balowa

W naszych salach możemy komfortowo ugościć do 220 osób przy weselnym ustawieniu stołów z wydzielonym parkietem tanecznym. Sale są klimatyzowane oraz posiadają dodatkowe oświetlenie, które sprawia, że stają się jeszcze bardziej urokliwe.

 

Menu weselne

Wybór i odpowiednie skomponowanie menu weselnego jest jednym z najważniejszych etapów przygotowań do przyjęcia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych, a także dysponując dużą kreatywnością postaramy się w czasie spotkania pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb. Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych.

 

Dodatkowe atrakcje weselne

Oferujemy wybrane atrakcje weselne, które sprawią, że Państwa przyjęcie ślubne będzie wyjątkowe.

  • stół pełen słodkości (zawarty jest w cenie menu weselnego),
  • tort weselny – duży tort na platformie z fajerwerkami (zawarty jest w cenie menu weselnego),
  • stół wiejski ze swojskim jadłem oraz oryginalną aranżacją,
  • weselny drink bar z kolorowymi trunkami,
  • fontanna czekoladowa z belgijską czekoladą oraz owocami,
  • efektowne aranżacje kwiatowe stołu Państwa Młodych oraz stołów gości weselnych,
  • roll bar z piwem,
  • indywidualna dekoracja światłem sali weselnej,
  • efektowny pokaz sztucznych ogni strzelanych z armat.

 

Poprawiny

Koniec wesela nie musi oznaczać końca wspaniałej zabawy! Zgodnie z tradycją, aby uraczyć ponownie gościną i wspaniałą atmosferą weselnych chwil, a także przedłużyć wyśmienitą zabawę o kolejny dzień proponujemy Państwu organizację poprawin w naszym lokalu.

Organizujemy zarówno małe, kameralne poprawiny w gronie najbliższych jak i duże przyjęcia z zabawą taneczną.

 

Noclegi

Posiadamy 70 miejsc noclegowych w 24 pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i łazienkę, a cały obiekt posiada bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego.

 

Urokliwy ogród

Goście weselni będą mogli zrelaksować się w naszym pięknym ogrodzie z kaskadami i oczkiem wodnym.