Chrzciny

Przyjęcie z okazji chrztu świętego jest jednym z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka i jego rodziców. Zajazd Kasztelan Wiski zadba o to, aby te chwile były szczególnie uroczyste, wyręczając Państwa w trudnych i męczących przygotowaniach. Doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią, że uroczystość zorganizowana w naszym zajeździe będzie miłym i niezapomnianym wydarzeniem. Dołożymy wszelkich starań, żebyście mieli możliwość uczcić chrzest swojego dziecka w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

 

Sala

W naszych salach możemy komfortowo ugościć do 220 osób. Sale są klimatyzowane oraz posiadają dodatkowe oświetlenie, które sprawia, że stają się jeszcze bardziej urokliwe.

 

Menu na chrzciny

Wybór i odpowiednie skomponowanie menu jest jednym z najważniejszych etapów przygotowań do chrzcin. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć, a także dysponując dużą kreatywnością postaramy się w czasie spotkania pomóc Państwu w tym trudnym zadaniu i przygotować indywidualne menu, dostosowane do Państwa potrzeb. Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu naszych gości.

 

Dodatkowe atrakcje

Oferujemy wybrane atrakcje, które sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe.

  • stół pełen słodkości (zawarty jest w cenie menu),
  • tort (zawarty jest w cenie menu),
  • fontanna czekoladowa z belgijską czekoladą oraz owocami,
  • efektowne aranżacje kwiatowe stołów,
  • indywidualna dekoracja światłem sali.

 

Urokliwy ogród

Goście będą mogli zrelaksować się w naszym pięknym ogrodzie z kaskadami i oczkiem wodnym.